Наші переваги

Американський мультимільйонер Марк Стоддард на своїх семінарах любить ставити питання: "Якщо вам треба купити апельсин і ви не хочете, щоб цей апельсин виявився гнилим, - на що вам варто дивитися?"

Після того, як із залу надійде кілька пропозицій щодо кольору, розміру, щільності, гладкості шкірки і т. п., він відкидає всі ці пропозиції і відповідає сам: "Дивитися треба на продавця. Тому що якщо ви вибрали продавця правильно, його достатньо попросити - і він сам підбере вам відповідний апельсин. А якщо той виявиться гнилим - не біда, тому що чесний продавець вибачиться і замінить його." Ми бажаємо вам завжди обирати правильних продавців.

10 причин, з яких вам варто співпрацювати з Winder:

1. Одинадцять років досвіду роботи у галузі вітряної і сонячної енергетики

Це те, що визначає надійність нашої роботи. Важливо, що вітряки і сонячні батареї - це основний вид нашої діяльності, а не останній у списку зі ста.

2. Ми готові не тільки розповісти про вітряки, але і показати їх у роботі

Більш ніж 180 встановлених вітряків дають нам таку можливість. Краще один раз побачити і почути, ніж сто разів прочитати в інтернеті. Хоча і така можливість є, ознайомтесь із коротким списком наших інсталяцій..

3. Нам довіряють європейські компанії

Ми експортуємо комплектуючі українського виробництва таким виробникам вітряних установок, як Dutch Rainmaker (Нідерланди), Fairwind (Бельгія) і ведемо активні переговори з новими партнерами.

4. Компанія Winder дорожить кожним клієнтом

Тому ми намагаємося виконати роботу так, щоб у Вас було бажання порекомендувати нас своїм знайомим.

5. Ми ставимо роботу з клієнтом вище миттєвої вигоди

У багатьох випадках ми скоріше упустимо прибуток або навіть спрацюємо в мінус, ніж зіпсуємо наші стосунки з клієнтом. Ми цінуємо кожного клієнта, не залежно від об'єму замовлення.

6. Більшість обладнання наявне на складі

На відміну від більшості фірм, у нас великий склад вітряних установок і комплектуючих. Немає необхідності купувати кота в мішку і чекати півроку. У нас на складі кілька десятків вітряків потужністю до 6 кВт включно.

7. Зручний графік роботи

Ми розуміємо, що займатися власним будинком у багатьох людей є час тільки у вихідні дні, тому наші співробітники готові проконсультувати вас навіть у суботу з 10.00 до 17.00. Також у вас завжди є можливість залишити запит через форму зворотного зв'язку на сайті або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

8. Виїзд на місце інсталяції

Перед підготовкою остаточної комерційної пропозиції ми виїжджаємо до клієнта для уточнення деталей на місці. Якщо ви не впевнені в тому, якої потужності вітряк або інвертор вам підійде, ми завжди готові організувати виїзд фахівця, який проведе необхідні підрахунки.

9. Дорожимо своєю репутацією

Тому для наших клієнтів ми підбираємо оптимальні рішення, враховуючи їх індивідуальні потреби (а не те, що завалялося на складі, або на чому можна заробити більше грошей).

10. Вдячні клієнтові за покупку

І не забуваємо після продажу устаткування. Це полягає не тільки в щорічних привітання з днем народження та інших святах, але і в пропозиції більш лояльних умов для повторних купівель.


Подивитися, які саме "апельсини" вам пропонує компанія Winder можна в розділі:

Продукція і послуги

Ваш будинок уже приносить прибуток?

Ми будемо раді вам допомогти обрати підходяще рішення.
А давайте відправимо заявку прямо зараз?

Google+