Сонячна станція для будинку

Забезпечити свій будинок електроенергією за допомогою сонячних панелей або вітрогенератора - це цілком реально і навіть більш того багато систем здатні забезпечити щомісячний пасивний дохід своїм власникам.

Солнечная станция Winder

Мережева станція під зелений тариф

Станція може не тільки забезпечити Вас безкоштовною електроенергією, а й дозволить отримувати гроші за додатково вироблену електроенергію. Наприклад, чистий прибуток від сонячної станції потужністю 30 кВт може бути 5 000 $ - 6 000 $ на рік. Тариф, за яким продається електроенергія від сонячної станції значно вище, ніж тариф для вітрогенераторів, тому саме мережеві сонячні системи найбільш популярні і краще окупаються.

Ось приклади найбільш популярних мережевих сонячних систем

При виборі потужності подібної мережевої системи можна не прив'язуватися до власного споживання будинку - якщо система виробляє менше, необхідна електроенергія буде братися з мережі за стандартним тарифом. Але безумовно, чим більше система - тим більше надлишків на продаж - і тим швидше система окуповується.


.

Як працює мережева система?

Встановлюючи сонячні панелі можна підписати договір про продаж надлишків електроенергії за зеленим тарифом. Обленерго встановлюється двонаправлений лічильник, який буде рахувати скільки будинок спожив і скільки згенерував електроенергії. І якщо баланс на Вашу користь, то за додаткові кіловати Вам на рахунок в банку надійдуть гроші з розрахунку 1 кВт = 0,162 євро. Цей тариф буде закріплений за будинком, якщо станція встановлена до кінця 2024 року і буде діяти до 2030 року.

Сонячні батареї зелений тариф для фізичних осіб

.

Автономна або резервна система з акумуляторами

Мережева система не підходить, якщо електроенергія не підведена до будинку або необхідний резерв на випадок відключень.

Як працює система з акумуляторами?

Схема роботи системи з акумуляторами

Сонячні батареї або вітрогенератори виробляють постійний струм, контролер заряджає акумулятори, а інвертор перетворює постійний струм акумуляторів (від 12 до 240V DC) у змінний (220 / 380V 50Hz), придатний для живлення побутових електроприладів. Такі системи можуть поєднуватись з мережею, але працюватимуть і без неї.


Розрахунок вартості системи і підбір комплектації обладнання у нас абсолютно безкоштовний.

Ваш будинок уже приносить прибуток?

Ми будемо раді вам допомогти обрати підходяще рішення.
А давайте відправимо заявку прямо зараз?

Google+