Історія компанії

2018

Початок співпраці і поставок мережевих інверторів SolarEdge, які спеціально розроблені для використання з оптимізаторами і призначені для об'єктів, де можливі затінення панелей.

Компанія Winder підписує договір про ексклюзивне представництво виробника сонячних панелей China Sunergy (торгова марка CSUN), який вже багато років щорічно відносять до топового списку виробників - Tier 1 за версією Bloomberg.

Переїзд до офісу в Києві, за адресою вул. Світлицького, 35.

2017

Враховуючи зростаючий попит на мережеві сонячні системи ми почали прямі поставки із Німеччини обладнання таких виробників як KACO new energy GmbH та Kostal. Найпопулярніша модель з лінійки КАСО - мережевий інвертор 15кВт blueplanet 15.0TL3, а з лінійки Kostal - інвертор 3кВт PIKO 3.0.

Співпраця з виробником вітрогенераторів Home Energy та перша поставка їх інноваційних шароподібних вітряних установок Energy Ball 100 (550Вт), Energy Ball 200 (2,5 кВт). Данні вітрогенератори вирізняються незвичним дизайном, а якість підтверджується виробництвом на заводі в Нідерландах.

2016

Для будинків в садовому товаристві або кооперативі зелений тариф довго був нездійсненною метою. Але завдяки тристороннього договору, який допомагав вирішити проблему непрямого договору на користування електроенергією, була підключена перша в Україні подібна станція. І ми всіляко раді розвитку сонячної енергетики і готові надати бланк даного договору, кому він необхідний.

Мережева сонячна система під зелений тариф для фізосіб

Приємно ставити високі цілі і їх досягати. За підсумками роботи за рік був організований виїзд співробітником компанії на новорічні свята в Єгипет.

Для станцій, підключених до кінця 2016 року, діяла підвищена ставка зеленого тарифу - для приватних осіб на рівні 0,19 євро. По тому він запам'ятатися нашим інженерам кількістю екстремальних монтажів в зимовий час, щоб зробити все можливе і встигнути побудувати станції до Нового року.

Комерційна станція в с. Сінгури одна з перших отримала зелений тариф для юридичних осіб в Житомирській обл.

2015

Співробітники нашої компанії відвідали один з найбільших вітропарків Німеччини, де представлені промислові машини Enercon E126, потужністю 7,5МВт кожен.

Незважаючи на загальний спад експорту в Україні, компанія Winder розширює ринки збуту комплектуючих для вітряків. У вересні 2015 року було розроблено креслення, виготовлені і змонтовані дослідні зразки опор для вітрогенераторів естонського виробника TUGE.

Пропоноване нашою компанією обладнання для мережевих сонячних систем поповнилося фотоелектричними панелями торгової марки Amerisolar і мережевими инверторами BOSCH. А обладнання для ветромоніторінга доповнила метеостанція Skywatch швейцарського виробника JDC ELECTRONIC SA.

Цікаві факти в сфері вітряної та сонячної енергетики і звичайно наші проекти зараз доступні на сторінці Google+.

04.04.2015 компанія Winder відсвяткувала 10 років з дня заснування.

2014

Список вітрогенераторів у нашому портфоліо поповнився вітряної установкою Micon M530 виробництва датської компанії NEG Micon. Потужність цієї машини 250 кВт, висота опори 30 м. Проект розрахований на 2014-2015 рік і передбачає ряд етапів, починаючи від первинної оцінки, демонтажу, транспортування, реновувания і закінчуючи монтажем на території Вірменії.

Winder_Ветрогенератор_Micon_M530

Вимоги до оптимізації цін на імпортні сонячні панелі зараз дуже зросли. Ми не продаємо нашим клієнтам "кота в мішку", тому для розширення модельного ряду сонячних панелей керівники компанії відвідали ряд заводів-виробників сонячних панелей і акумуляторів.

Winder_фотографии_фабрики_по_производству_солнечных_панелей

На початку 2015 року сонячні панелі нових виробників будуть представлені для великих проектів і корпоративних клієнтів.

В альтернативній енергетиці України 2014 рік пройшов під гаслом - "зелений" тариф для приватних осіб". Прийняття Постанови №170 стало величезним стимулом для установки мережевих систем на базі сонячних панелей. Ми раді, що в цьому році реалізували кілька мережних проектів і можемо швидко і якісно провести поставку і монтаж мережевого обладнання та допомогти в оформленні документів для підключення системи за зеленим тарифом.

2013

Запущено новий сайт компанії Winder у форматі інтернет-магазину winderukraine.com, де представлені найпопулярніші вітрогенератори, сонячні батареї і додаткове обладнання.

Керівники компанії Winder відвідали виставку з відновлюваної енергетики та енергоефективності у Південній Кореї.

winder_facebook_linkedin

Продовження співпраці з компанією DTEK – до проведення виставки "Енергетика 2013" за замовленням компанії "Вінд Пауер” на території Міжнародного виставкового центру у Києві встановлено вітрогенератор Winder T12 (1,2 кВт).

Успішне закінчення проекту з виробництва та поставки лопатей для вітрогенераторів у Вірменії.

Співпраця з провідними європейськими виробниками: SMA, Schott Solar, Bosch, Fortis Wind Energy у сфері постачань устаткування для систем енергопостачання комерційних об'єктів в Україні.

Низка переговорів з французькою інвестиційною компанією "Agence Internationale d Investissements & de Développement" у сфері фінансування сонячних проектів під "зелений тариф".

2012

Тепер найоперативніша інформація про життя нашої компанії і цікаві факти про вітряну енергетику представлені на нашій корпоративній сторінці на Facebook і Linkedin. Підписуйтеся - і завжди будете в курсі новинок.

winder_facebook_linkedin

Підписання угоди про співпрацю з компанією Fairwind у сфері дистрибуції вертикально-осьових вітряних установок в країнах СНД.

Ми завжди прагнемо пропонувати нашим клієнтам тільки найкраще за адекватною ціною. У зв'язку з цим асортимент вітряних установок був доповнений модельним рядом британської компанії Quietrevolution і бельгійської компанії Fairwind.

Не багато компаній зможуть похвалитися, що їх вітряк був встановлений на території такого видатного історичного місця, як Лівадійський палац. Під час щорічного саміту YES, імениті гості, серед яких колишній Держсекретар США Кондоліза Райз, засновник корпорації Virgin, Річард Бренсон, нобелівський лауреат Мухаммад Юнус, могли заряджати свої телефони і ноутбуки енергією вітряної установки Winder на стенді головного спонсора саміту компанії DTEK.

Ветрогенератор_Winder_в_Ливадийском_дворце

Закінчення розробок дизайну опор для вертикально-осьових вітряних установок потужністю 40кВт бельгійської компанії Fairwind.

2011

Віндер продовжує активно працювати з клієнтами з Нідерландів, Франції та Бельгії. Це відомі виробники і дистриб'ютори вітряних установок (Dutch Rainmaker, Fairwind, Wind Energy Solutions, Direct Wind). Більшість поставок українських комплектуючих для європейських вітряків запланована на кінець 2011-початок 2012 року. Але навіть за першу половину 2011 року ми відправили в Європу п'ять 20-тонних вантажівок комплектуючих для вітряних установок до 100 кВт.

Winder Tower Dutchrainmaker

З початку року встановлено кілька десятків вітряків потужністю до 12 кВт.

Проведено оновлення обладнання на низці об'єктів. У зв'язку зі збільшенням потреб, клієнти, з якими співпрацюємо вже давно, встановлювали сонячні панелі, замовляли більш потужні інвертори, купували додаткові акумулятори.

Ми запустили англомовний сайт winderblades.com.

Проведено комплексне оновлення основного сайту winder.ua, яке ми вже дуже давно обіцяли нашим клієнтам і партнерам.

2010

У цьому році кількість вітряків торгової марки WINDER перевалила за 100 штук. Тепер наші вітряки встановлені в Україні, Росії, Латвії та Естонії.

Ми почали співпрацю з виробником найтихіших у світі вітряних установок Fortis (Нідерланди). Перша машина Fortis Montana 5 kW 240V встановлена в Київській області (кооператив Росинка, Старі Безрадичі) в комплекті з 10 фотоелектричними панелями Квазар 185W.

Ми почали співпрацю з компанією Dutch Rainmaker B. V. (Нідерланди), яка розробила унікальну технологію конденсації води з повітря на базі автономної ВЕУ 100 кВт. Перші поставки комплектуючих (опори, анкери, платформи, кріплення для обладнання, лопаті) відбулися в 2011 році.

Winder_Tower_Dutchrainmaker_завод

Налагоджено дрібносерійне виробництво інверторів потужністю від 10 до 50 кВА.

Офіс і склад компанії переїжджає в окремий триповерховий будинок на Софіївській Борщагівці.

Проведені переговори з Іспанськими і Корейськими компаніями в Києві.

2009

Почалася робота над масштабним інформаційним і новинним проектом з вітроенергетики Vetroportal. Дизайн порталу розробляє одна із провідних українських студій Зима Медіа.

Спільно з ПП ВЕЛ виготовлені перші трифазні інвертори на 30 і 50 кВА для об'єктів в Козині і Пиляві Київської області.

Winder_инверторы

Проведено другу щорічну доповідь у Раді Міністрів Криму про стан справ на українському ринку малої вітроенергетики.

Проведені переговори з відомим у Британії виробником вітряків Proven Energy.

За рік змонтовано рекордну кількість вітряних установок сумарною потужністю 150 кВт.

Інтерв'ю з Іваном Сидоренко, виконавчим директором компанії у вечірніх новинах на телеканалі Інтер.

Переговори з компанією WindElectric про початок комплексної співпраці щодо розвитку виробництва малих вітрових установок в Україні.

Winder_Windelectric

Переговори керівництва компанії з Президентом України Віктором Ющенком і проведення енергоаудиту садиби в с. Безрадычи на предмет доцільності монтажу вітряної установки.

Інтерв'ю виконавчого директора компанії Івана Сидоренка та начальника відділу продажів Олексія Крупени на телеканалі ICTV.

Прийнято рішення про переорієнтацію компанії на експорт вітряних установок і комплектуючих.

2008

Заснований відділ міжнародних відносин, його очолила Дарія Лінькова.

Переговори з компаніями з Росії, Латвії, Естонії, Грузії щодо формування дилерської мережі Winder на территрии їх країн, підписано низку угод.

Відмова від імпорту опор ВЕУ, замість цього запущено підрозділ Winder Tower, яке займається виробництвом опор для наших об'єктів в Україні і на експорт.

Winder-Tower_опоры для вітрогенераторів

Технічним директором компанії стає Максим Урбанський.

Початок активної співпраці з монтажною компанією з Черкас ТОВ "Цетус".

Компанія активно розширюється, 16 співробітників переїжджає в новий офіс на вул. Білоруську 34.

Доповідь виконавчого директора компанії - Івана Сидоренка в Раді Міністрів Криму на тему "Розвиток малих ВЕУ в Україні".

Керівники WINDER Іван Сидоренко та Максим Укрбанский беруть участь у конференції і виставці вітроенергетики EWEC в Брюсселі.

Winder_выставка_в_Брюсселе

Доповідь інженера WINDER Олега Черноуско на церемонії нагородження всеукраїнського конкурсу " ТОП-Енергоефективність 2008”.

Поїздка керівника компанії в Китай для переговорів з новими заводами.

Winder_визит_на_завод_ветрогенераторов

Отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки WINDER, перехідд сайту на новий домен winder.ua.

Спільно з компаніями ВЕЛ і Бестпауер розроблено нову шафу АВР.

2007

Засновники компанії Іван Сергійович і Олеся Михайлівна Сидореко відвідали ряд заводів виробників вітряків і мали ділові зустрічі на підприємстві SWG (Yangzhou Shenzhou Wind Driven Generators Co Ltd), яке було на той момент найбільшим виробником ВЕУ в Китаї.

Winder_визит_на_завод_ветрогенераторов

Завезений перший контейнер вітряних установок SWG під торговою маркою WINDER.

Winder_визит_на_завод_ветрогенераторов

Змонтовані перші в Україні машини 10 кВт (с. Петрівське, Київська обл.) і 20 кВт (м. Маріуполь).

Суттєво оновлений сайт winder.com.ua.

Розпочата робота над проектом Winder Tower (виробництво опор для вітряних установок на експорт).

Winder-Tower_опоры для вітрогенераторів

Комерційним директором компанії стає Олексій Мерецький.

Запущено підрозділ Winder Solar, його очолив приватний підприємець Олександр Тугай.

Штат компанії разширився до 12 осіб. Офіс переїхав у нове приміщення на вул. Солом'янську 14.

Заснований відділ по роботі з дилерами, його очолив Ілля Острошапский.

2006

Завезені перші п'ять вітряних установок торгової марки Mallard (США). Випробування показали повну неспроможність цих машин і непристосованість до українських умов.

Прийнято вирішено розвивати власну торгову марку, не прив'язуючись до західних брендів.Розроблено логотип WINDER. 20.10.2006 подано документи на реєстрацію торгової марки.

Запущений сайт winder.com.ua, після завершення реєстрації торгової марки сай перейшов на winder.ua.

Почалися переговори з низкою китайських заводів про виробництво вітряних установок під торговою маркою WINDER на умовах OEM.

Winder_визит_на_завод_ветрогенераторов

2005

28.02.2005 Прийнято рішення про заснування компанії, 04.04.2005 заснована компанія ТОВ "Астра-Снекс".

Проведені переговори з американською компанією Mallard щодо закупівель вітряних установок номінальною потужністю 800 Вт.

Ваш будинок уже приносить прибуток?

Ми будемо раді вам допомогти обрати підходяще рішення.
А давайте відправимо заявку прямо зараз?

Google+