Вітрогенератори Winder

Ми розуміємо, що вам потрібна не купа красивого металобрухту на присадибній ділянці, а надійне і якісне електропостачання, яке, до того ж, буде економити гроші і знижувати згубний вплив на природу від діяльності людини.

Вітрогенератори WINDER

В даному розділі ми детально розповімо про вітрогенератори WINDER, і надамо коротку інформацію по всьому модельному ряду. Більш докладні відомості ви можете отримати, натиснувши на зображення цікавить вас вітряка в таблиці нижче.

.

Модельний ряд вітрогенераторів

Вітрогенератори торгової марки WINDER представлені модельними рядами W і Т. Вітряки працюють повністю в автоматичному режимі і не потребують будь-якого втручання з боку користувача.

Вони довговічні і невибагливі в обслуговуванні. Всі моделі потужністю до 12 кВт управляються за допомогою хвоста і володіють двома незалежними системами захисту від високої швидкості вітру. Машини витримують ураганний вітер швидкістю до 45 м / с.

  Вітрогенератори WINDER

Вітрогенератори WINDER представлені на українському ринку з 2006 року. Всі вони управляються механічно за допомогою хвоста. Дана система регулювання значно надійніше управління електронікою із застосуванням датчиків швидкості і напряму вітру.

Вітрогенератори можуть використовуватися для виконання багатьох завдань: резервне і автономне енергопостачання, опалення, гаряче водопостачання, опріснення і конденсація води, зрошення. Для всіх задач існують різні конфігурації обладнання та схеми роботи.

.

Вітрогенератор в якості основного джерела живлення

Вітряна установка може служити основним джерелом енергопостачання приватного будинку або об'єкту комерційної нерухомості (автозаправка, станція стільникового зв'язку), які не підключені до електромережі.

Схема роботи системи: вітрогенератор виробляє електроенергію і за допомогою контролера заряджає акумулятори (від 2 до 180 шт). Акумулятори є обов'язковим елементом системи - служать буфером на випадок відсутності досить сильного вітру. Інвертор перетворює постійний струм на акумуляторах (24-480DC) в змінний струм (220/380 АС), придатний для використання в побутових електроприладах.

Вітряк в якості основного джерела живлення

1. Гондола вітряка 3. Фундамент 5. Споживач 7. Акумулятори
2. Конусна щогла 4. Інверторна кімната 6. Шафа управління 8. Інвертор

.

Вітрогенератор в системі резервного енергопостачання

Найпоширеніший тип систем: для резервного енергопостачання на базі вітряної установки. Блок управління автоматичним введенням резерву (БУАВР) грає роль сполучної ланки між вітряком і електромережею. Є можливість налаштування схем перемикання в залежності від поточних потреб користувача.

Дане рішення найбільш ефективно при використанні на об'єкті з підключенням до низькоякісної електромережі, з недостатньою потужністю і якістю електроенергії.

Вітряна установка в системі резервного енергопостачання

1. Гондола вітряка 4. Інверторна кімната 7. Акумулятори 10. Трансформаторна підстанція
2. Конусна щогла 5. Споживач 8. Інвертор
3.Фундамент 6. Шафа управління 9. Автомат введення резерву

.

Система вітряк + сонячні батареї + генератор


Існує безліч варіацій комплексних систем, але всі вони високою надійністю резервування енергопостачання. Подібні системи можуть бути як мережевими, так і автономними.

Коли заряд на акумуляторах опускається нижче заданої позначки включається зарядний пристрій від сети. А в разі її відсутності запускається дизель-генератор. Схема перемикання навантажень програмується на кожному об'єкті, підлаштовуючись під ваші потреби.

Комплексна система (вітряна установка + сонячні панелі + дизель-генератор)

1. Гондола вітряка 5. Споживач 9. Автомат введення резерву 12. Сонячні батареї
2. Конусна щогла 6. Шафа управління 10. Трансформаторна підстанція 13. Контролер заряду ФЕП
3.Фундамент 7. Акумулятори 11. Дизель-генератор
4. Інверторна кімната 8. Інвертор

.

  Компанія WINDER також без посередників імпортує вітрогенератори кількох відомих виробників в тому числі компанії з Нідерландів Fortis Wind Energy.

  Вітрогенератори Fortis

Модельні лінійки вітрогенераторів інших виробників представлені в окремому пункті.

.

Розрахунок вартості системи і підбір комплектації обладнання у нас абсолютно безкоштовний.

Ваш будинок уже приносить прибуток?

Ми будемо раді вам допомогти обрати підходяще рішення.
А давайте відправимо заявку прямо зараз?

Google+