Промислові вітрогенератори
Згідно зі звітом Всесвітньої асоціації вітроенергетики (World Wind Energy Association (WWEA)) річна вироблення електроенергії всіма вітроенергетичними турбінами, встановленими у світі на кінець 2013 року, становить 318ТВт, що перевищує сучасне електроспоживання Сполученого Королівства, шостий за розміром економіки світу.
Вітряна енергетика є сферою зі значними темпами росту і інвестиційною привабливістю, що робить її дуже вигідною для капіталовкладень.
В умовах України вкладати гроші у вітроенергетику найбільш вигідно для промислових об'єктів, так як державні тарифи на електроенергію для них вище, ніж для населення і відповідно термін окупності обладнання значно нижче.
Згідно загальнопоширеною класифікації промислових вітряних установок относыт вітрогенератори від 100 кВт.
Реалізація подібних проектів найчастіше виглядає так: компанія використовує електроенергію від мережі, але не платить за неї або навіть ще отримує гроші, так як продає електроенергію в мережу, яка виробляється промисловим вітрогенератором "зеленим тарифом". Величезний плюс таких систем, це те що не потрібно використовувати акумулятори, відповідно вартість системи значно зменшується.
Безумовно продаж електроенергії за зеленим тарифом потребує отримання дозволів. Але як би ми не нарікали на нашу державу, отримати такий дозвіл у нас простіше і швидше ніж, наприклад, в Британії чи Італії.
Компанія WINDER, будучи членом Всесвітньої асоціації вітроенергетики, співпрацює з низкою європейських і американських виробників вітряних установок та постачає комплектуючі для вітрогенераторів великої потужності. Ми може запропонувати досить широкий вибір промислових вітрогенераторів.
також Вигідним є використання реновірованних вітряних установок. Наявність великої кількості таких установок на європейському ринку пов'язано з швидким розвитком вітроенергетики, і в зв'язку з цим заміною промислових вітрогенераторів, які прослужили 5-15 років, на вітряки більшої потужності. В Європі спостерігається гострий дефіцит вільних майданчиків з хорошими умовами за швидкості вітру. В результаті, щороку на ринок викидаються вітряки, які відслужили 20-60% свого ресурсу. Враховуючи, що ціни на такі вітрогенератори в 5-10 разів нижче, ніж на нові, такий варіант може виявитися дуже вигідним інвестиційним рішенням для українських інвесторів та компаній зі значним енергоспоживанням.
Приклад комерційної пропозиції на реновированные вітрогенератори
Дізнатися актуальні ціни на промислові вітрогенератори ви можете заповнивши заявку у нас на сайті: Замовити комерційну пропозицію
Для оцінки інвестиційної привабливості і прибутковості установки промислового вітрогенератора використовуються дані вітромоніторінга. Тобто безпосередньо на місці, де планується монтаж вітряка, встановлюється опора для вітровимірювання зі спеціальним обладнанням.
Дані вітромоніторінга дозволяють досить детально розрахувати щомісячне вироблення вітрогенератора і термін окупності проекту. Якщо для фінансування проекту будуть залучатися іноземні інвестиції, особливо європейських фондів, дані вітромоніторінга є дуже вагомими і необхідними. Детальніше про процес вимірювання швидкості вітру ви можете прочитати в розділі: Вітромоніторинг